شرایط فروش ویژه آرین‌موتور تابان در سال ۹۶ نیز ادامه دارد

شرایط فروش ویژه آرین‌موتور تابان در سال ۹۶ نیز ادامه دارد

با اقساط بدون بهره ۲۴ ماهه DS بخرید

شرایط فروش ویژه محصولات پریمیوم DS فرانسه که از ماه‌های پایانی سال ۹۵ از سوی آرین‌موتور تابان، نماینده رسمی DS Automobiles در ایران، اعلام شده بود در آغاز سال ۱۳۹۶ نیز همچنان ادامه دارد. بر اساس شرایط اعلام شده دو مدل DS 6 و DS 5LS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره و مدل‌های DS 5، DS 4 و DS 3 نیز با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره یا ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۸ درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

DS5 2016

تسهیلات ۹۶ میلیون تومانی بدون بهره برای DS 5 بر اساس شرایط اعلام شده از سوی آرین‌موتور، هاچ‌بک DS 5 با قیمت ۲۲۷٫۹ میلیون تومان در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه با قیمت ۲۲۳٫۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو همچنین در شرایط فروش اقساطی با پیش‌پرداخت ۱۲۴ میلیون تومان و وام ۹۶ میلیون تومانی به متقاضیان عرضه می‌شود. بازپرداخت تسهیلات این خودرو طی ۱۲ قسط بدون بهره ۸ میلیون تومانی یا ۲۴ قسط ۴٫۷۹۳٫۰۰۰ تومانی امکان‌پذیر است. آرین‌موتور تابان این مدل را به‌صورت فوری به مشتریان تحویل می‌دهد.

2016 DS6

تسهیلات ۲۴ ماهه بدون بهره برای DS 6 علاقه‌مندان به خودروهای کراس‌اوور می‌توانند مدل DS 6 را از سبد محصولات آرین‌موتور انتخاب کنند. این خودرو ۲۳۴٫۹ میلیون تومان در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۲۳۰٫۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در صورت انتخاب شرایط فروش اقساطی مشتریان می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت ۱۴۰ میلیون تومان، از تسهیلات ۸۵ میلیون تومانی بهره‌مند شوند. بازپرداخت این تسهیلات طی ۲۴ قسط بدون بهره ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومانی امکان‌پذیر است. DS 6 به‌صورت فوری تحویل متقاضیان می‌شود.

ds_5ls_01

تسهیلات ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره برای DS 5LS سدان ۱۹۲ میلیون تومانی پریمیوم DS در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۱۸۸٫۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. متقاضیان خرید اقساطی این سدان نیز می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت ۹۹٫۷ میلیون تومان، تسهیلات ۸۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده را در قالب ۲۴ قسط بدون بهره ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومانی بپردازند. این مدل به‌صورت فوری تحویل متقاضیان می‌شود.

2016 Citroen DS4

۸۰ میلیون تومان تسهیلات برای هاچ‌بک متفاوت DS: طراحی محصولات DS عمدتاً جوان‌پسند است اما مدل DS 4، با درب‌های مخفی عقب، چهره‌ای جوان‌پسندتر از دیگر مدل‌ها دارد و با پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربو و وزن کمتر نسبت به دیگر مدل‌های DS، شتاب بهتری را ارائه می‌کند. این هاچ‌بک ۱۸۴٫۹ میلیون تومان در شرایط فروش ویژه نقدی پس از کسر تخفیف با قیمت ۱۸۱٫۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو همچنین در شرایط فروش اقساطی با پیش‌پرداخت ۹۷٫۷ میلیون تومان و تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی عرضه می‌شود. بازپرداخت تسهیلات طی ۱۲ قسط بدون بهره ۶٫۶۶۷٫۰۰۰ تومانی یا ۲۴ قسط ۳٫۹۹۴٫۰۰۰ تومانی با کارمزد ۱۸ درصد امکان‌پذیر است. این مدل طی ۳۰ روز توسط آرین‌موتور به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

ds3

تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی بدون بهره برای هاچ‌بک خوش‌تیپ جدید DS: DS 3، جدیدترین و ارزان‌ترین محصول در سبد DS، با قیمت ۱۳۶٫۹ میلیون تومان در شرایط فروش ویژه نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۱۳۴٫۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین متقاضیان خرید اقساطی این مدل ضمن ارائه ۸۱٫۵ میلیون تومان پیش‌پرداخت می‌توانند تسهیلات ۵۰٫۴ میلیون تومانی را طی ۱۲ قسط بدون بهره ۴٫۲ میلیون تومانی یا ۲۴ قسط ۲٫۵ میلیون تومانی با کارمزد ۱۸ درصد بپردازند و این خودرو را طی ۳۰ روز تحویل بگیرند.

شرایط اعلام شده از سوی آرین‌موتور تابان برای محصولات DS در حالی طی سال ۹۶ نیز ادامه دارد که عمده خودروهای وارداتی از نظر شرایط فروش، چنین تسهیلاتی را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند. همچنین گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و سابقه روشن گروه آرین در پشتیبانی خدمات پس از فروش خودروهای میتسوبیشی در کنار محصولات DS ضامن اطمینان خاطر مشتریان است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به وب‌سایت این شرکت به آدرس http://www.dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.

رپورتاژ آگهی

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *