یونیفرم پلیس بر تن فورد F-150 و اکسپدیشن جدید

یونیفرم پلیس بر تن فورد F-150 و اکسپدیشن جدید

دفعه‌ی بعدی که به آینه‌بغل خودروی خود نگاه کردید شاید یکی از خودروهای پلیس جدید فورد F-150 یا اکسپدیشن را ببینید. این کمپانی آمریکایی اولین تصاویر از جدیدترین خودروهایش که یونیفرم پلیس بر تن دارند را منتشر کرده و هر دو دارای بدنه‌های آلومینیومی با کشش بالا هستند.

2018-ford-f-150-expedition-ssv-police-02

هر دوی خودروها با نسل دوم پیشرانه‌ی ۳٫۵ لیتری اکوبوست عرضه می‌شوند. البته مدل F-150 را می‌توان با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۵ لیتری سفارش داد. گیربکس ۱۰ سرعته ی اتوماتیک به‌صورت استاندارد در هر دو خودرو نصب شده و سیستم استارت/استاپ خودکار نیز به کاهش مصرف سوخت کمک می‌کند. F-150 را می‌توان با تریم XL و تنظیمات SuperCrew یا SuperCab سفارش داد.

2018-ford-f-150-expedition-ssv-police

طراحی صندلی استاندارد ۴۰/۲۰/۴۰ در اکسپدیشن با تنظیمات ۴۰/خالی/۴۰ جایگزین شده است. بخش مرکزی صندلی‌ها را می‌توان جدا کرد تا فضای بیشتری ایجاد شود. نیمکتی وینیلی نیز جایگزین صندلی‌های عقبی شده و البته بجای کف‌پوش‌ها نیز کفی وینیلی وجود دارد.

دو عضو جدید خانواده‌ی پلیس‌های فورد به مدل‌های اکسپلورر اینترسپتور و فیوژن اینترسپتور می‌پیوندند. مدیر بازاریابی خودروهای پلیس فورد می‌گوید:

برخی اداره‌ها نیازمند خودروهایی با توانایی حمل ۵ نفر و فضای داخلی بیشتری هستند و البته توانایی‌های آفرود را نیز می‌خواهند. به همین دلیل است که F-150 SSV و اکسپدیشن SSV تولید شده‌اند.

ford-police-interceptor-utility-front-three-quarter

ford-crown-victoria-police-interceptor

Ford Police Interceptor Utility

Ford Police Interceptor Utility

Ford Police Interceptor Sedan

Dodge Charger

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *