درگ پر از درس ب‌ام‌و M3 و مرسدس-ای‌ام‌جی A45

درگ پر از درس ب‌ام‌و M3 و مرسدس-ای‌ام‌جی A45

زمانی که تمامی هدف یک هاچبک قدرتمند انداختن ترس در دل‌های خودروهای گران‌تر و قدرتمندتر از خود باشد، نمونه‌هایی چون ب‌ام‌و M3 مناسب بازیچه شدن نیستند!

youtuber-drag-races-his-450-hp-mercedes-amg-a45-against-fellow-youtuber-s-bmw-m3_2

با مقایسه‌ی قدرت و وزن، از فهمیدن این نکته تفاوت بزرگی بین این دو خودرو وجود ندارد شگفت‌زده خواهید شد. سیستم چهارچرخ محرک مرسدس-ای‌ام‌جی A45 قطعاً می‌تواند به این خودرو کمک کند تا در بحث شتاب گیری فاصله‌های احتمالی را کم کند. در واقع معنی سخن ما این است که در بحث شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت A45 تنها ۰٫۱ ثانیه کندتر از M3 است (۴٫۱ ثانیه در برابر ۴٫۲ ثانیه) و این زمان در دنیای واقعی چیزی نیست مخصوصاً وقتی که کشش تفاوت بزرگی را ایجاد می‌کند.

mercedes-bmw-drag

علاوه بر این شما با ب‌ام‌و ۱۶۳۵ کیلویی طرف هستید درحالی‌که هاچبک عصبانی مرسدس حدود ۱۵۵۵ کیلوگرم وزن دارد. تنها به اندازه‌ی وزن یک سرنشین بین دو خودرو تفاوت وجود دارد و شاید برخی افراد از دیدن مسابقه درگ بین این دو سورپرایز شوند. ب‌ام‌و M3 تنها ۴۹ اسب بخار قدرتمندتر از A45 است و به نظر نمی‌رسد که این اختلاف زیاد باشد، این‌طور نیست؟ این دو خودرو چندین و چند بار در مسابقه‌ای درگ شرکت می‌کنند و در انتها نتایج مختلفی به دست می‌آید.

drag-race-bmw-m3-vs-mercedes-a45-amg

در نهایت این موضوع به کشش و فاصله بستگی دارد. در زمینی کاملاً خشک هیچ تردیدی وجود ندارد که کدام خودرو برنده می‌شود…

[دانلود ویدئو]

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *