جزئیات و قیمت فولکس‌واگن اطلس ۲۰۱۸

جزئیات و قیمت فولکس‌واگن اطلس ۲۰۱۸

فولکس‌واگن جزئیات قیمتی شاسی‌بلند اطلس ۲۰۱۸ خود را منتشر کرده و همان‌گونه که انتظار داشتیم، بهای آن از حول و حوش ۳۰ هزار دلار آغاز می‌شود.

volkswagen-atlas_r-line-2018-1024-06

مدل پایه‌ی اطلس که TSI S نام دارد بهای آغازین ۳۰۵۰۰ دلاری داشته و از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۳۵ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری استفاده می‌کند. از تجهیزات استاندارد این خودرو می‌توان به رینگ‌های آلومینیومی ۱۸ اینچی، چراغ‌های جلوی LED با چراغ‌های روز روشن، دوربین دید عقب و ریل‌های سقف ضدزنگ اشاره کرد. در داخل کابین نیز می‌توان سیستم صوتی با ۶ بلندگو، کروز کنترل و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش ۶٫۵ اینچی را مشاهده نمود که دارای سیستم‌های ارتباطی بلوتوث، اندروید اتو و اپل کارپلی است.

volkswagen-atlas_r-line-2018-1024-08

اگر مالکان خواهان قدرت بیشتر باشند می‌توانند به‌صورت سفارشی پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری با قدرت ۲۷۶ اسب بخار را در همین تریم انتخاب کنند که بهای خودرو را به ۳۱۹۰۰ دلار می‌رساند. مدل مجهز به این پیشرانه و سیستم چهارچرخ محرک بهای ۳۳۷۰۰ دلاری خواهد داشت.

2018_atlas_02

اما تریم بعدی اطلس S است که منحصراً با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر یاد شده عرضه می‌شود و نسخه‌های دیفرانسیل جلو و چهارچرخ محرک آن به ترتیب بهای ۳۳۵۰۰ و ۳۵۳۰۰ دلاری دارند. تجهیزات اضافی این مدل عبارت‌اند از سانروف پانورامیک، چراغ‌های روشنایی زیر پا، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش ۸ اینچی، رادیوی ماهواره‌ای SiriusXM.

2018-volkswagen-atlas-first-drive13

مدل اطلس SE with Technology با پیشرانه‌ی ۴ سیلندر خود بهای آغازین ۳۵۶۹۰ دلاری دارد. این خودرو دارای تجهیزات رفاهی بیشتر نظیر کروز کنترل تطبیقی، هشدار برخورد از جلو و ترمز اضطراری خودکار با پایش عابران پیاده است. این مدل با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری نیز در دسترس است.

2018-volkswagen-atlas-first-drive4

یک پله بالاتر به اطلس SEL می‌رسیم که بهای آغازین ۳۹۱۶۰ دلاری داشته و تجهیزات اضافی آن شام صندلی‌های حافظه‌دار و قلاب یدک کشی فابریک کارخانه است.

2018-volkswagen-atlas-first-drive15

2018-volkswagen-atlas-first-drive16

2018-volkswagen-atlas-first-drive9

2018-volkswagen-atlas-first-drive10

2018-volkswagen-atlas-first-drive11

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *