تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ لو رفت!

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ لو رفت!

مدت‌های زیادی است که مرسدس بنز روی بهینه‌سازی پرچم‌دار لوکس خود یعنی S کلاس کار می‌کند و اخیراً تصاویری از خودروی یاد شده درست چند هفته قبل از معرفی جهانی در نمایشگاه خودروی نیویورک و شانگهای منتشر شده است.

2018-mercedes-s-class-1

در این تصاویر می‌توانیم بخش‌های جلو و عقب و همچنین کابین به‌روز شده‌ی S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ را ببینیم.

2018-mercedes-s-class-2

از نمای بیرونی شروع می‌کنیم، در این بخش مهم‌ترین تغییرات عبارت‌اند از سپرهای بازطراحی شده، شکل جدید خروجی‌های اگزوز، تغییر اندک طرح چراغ‌های عقب و بهینه‌سازی چراغ‌های جلو با نوارهای LED سه لایه. این ویژگی جدید چراغ‌های جلو به راننده اجازه می‌دهد تا از نوربالا بدون اذیت دیگر راننده‌ها استفاده کند.

2018-mercedes-s-class-3

2018-mercedes-s-class-4

2018-mercedes-s-class-7

در یکی از تصاویر می‌توان نام S560 را دید که این نام آخرین بار در S کلاس نمادین W126 و از سال‌های انتهایی دهه‌ی ۷۰ تا اوایل دهه‌ی ۹۰ میلادی بکار رفته است. گفته شده این مدل جایگزین S550 خواهد شد و پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی آن نه تنها قدرتمندتر از نسخه‌ی ۸ سیلندر ۴٫۷ لیتری بای توربوی کنونی خواهد بود (۴۷۶ اسب بخار در برابر ۴۴۹ اسب بخار مدل قبلی) بلکه از نظر مصرف سوخت نیز ۱۲ درصد بهتر خواهد بود.

2018-mercedes-s-class-5

مرسدس S کلاس به‌روز شده از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خطی به همراه کمپرسور الکتریکی و استارتر-آلترناتور یکپارچه به منظور ارائه‌ی عملکرد یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر و مصرف سوخت نمونه‌ای ۶ سیلندر بهره خواهد برد.

2018-mercedes-s-class-6

در این خودرو به لطف نرم‌افزار و سخت‌افزار جدید، سطح وسیعی از سیستم‌های کمک‌راننده و قابلیت‌های خودران معرفی خواهند شد. مرسدس S کلاس ۲۰۱۸ به‌طور کاملاً خودران قادر خواهد بود خودش را پارک کند و در بزرگراه‌ها و برای فواصل کوتاه فرمان را در اختیار بگیرد.

فروش این خودرو از سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و البته مدل لوکس‌تر مایباخ و نسخه‌های کوپه و کانورتیبل نیز از بهینه‌سازی‌های مشابه بهره‌مند خواهند شد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *