تخفیف ویژه ولوو برای جذب مشتریان مرسدس بنز و ب ام و

تخفیف ویژه ولوو برای جذب مشتریان مرسدس بنز و ب ام و

کمپانی سوئدی ولوو پس از پشت سر گذاشتن سال های پر فراز و نشیب سرانجام در سال ۲۰۱۰ از زیر چتر فورد خارج شده و با رقم ۱٫۸ میلیارد دلار به گروه هولدینگ ژجیانگ جیلی (بصورت خلاصه جیلی) واگذار شد.

پس از این واگذاری، ولوو به واسطه سرمایه هنگفت چینی ها جانی تازه گرفت و سال گذشته برای اولین بار در طول تاریخ ۸۹ ساله خود موفق به فروش بیش از نیم میلیون خودرو شد که حکایت از مساعد بودن شرایط برای این کمپانی مطرح دارد.

2017-volvo-lineup

سدان S90 یکی از پر سر و صداترین محصولاتی است که بر اساس زبان طراحی جدید ولوو شکل گرفته و از ظاهر و باطن مناسبی برخوردار است. این سدان سایز متوسط و لوکس که اوایل سال ۲۰۱۶ در نمایشگاه دیترویت معرفی شد، در کلاسی قرار دارد که رقبای شناخته شده ای مثل ب ام و سری ۵، مرسدس بنز E کلاس و آئودی A6 در آن حضور دارند.

volvo-s90-1

با وجود چنین رقبای مطرحی، متقاعد کردن مشتریان برای خرید یک خودروی جدید سوئدی کار بسیار دشواری است. به همین جهت ولوو برای مالکین خودروهای برخی برندها از جمله مرسدس، ب ام و، آئودی، جگوار، لکسوس و اینفینیتی تخفیف های ویژه در نظر گرفته و در صورت خرید S90، سه هزار دلار به آنها تخفیف می دهد. ماه قبل این رقم هزار دلار بود که اکنون به منظور ترغیب بیشتر، میزان آن افزایش پیدا کرده است.

volvo-s90-10

ولوو نیم نگاهی هم به مشتریان ناراضی محصولات دیزلی فولکس واگن و آئودی داشته و برای آنها وارانتی پنج ساله ویژه ای به ارزش ۱۷۰۰ دلار در نظر گرفته که شامل سرویس های دوره ای، خدمات رسانی جاده ای و پوشش برخی قطعات مصرفی می شود. کمپانی سوئدی برای جلب رضایت طیف های مختلف از مشتریان سدان نو رسیده خود را بصورت لیزینگی نیز عرضه می کند.

volvo-s90-11

شایان ذکر است S90 در چهار تیپ مختلف ارایه شده که ارزان ترین آن ۴۶,۹۵۰ دلار و گران ترین نسخه ۵۶,۲۵۰ دلار قیمت دارد. در مقایسه با رقبا، سدان سوئدی قیمتی برابر یا کمتر داشته و از مزایایی مثل کابین زیبا و بزرگ، سیستم اینفوتینمنت پیشرفته، پیشرانه ای مدرن و امنیتی مثال زدنی برخوردار است.

volvo-s90-2

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا S90 توانایی برآورده کردن انتظارات مشتریان سدان های لوکس و تکرار موفقیت های شاسی بلند XC90 را دارد یا خیر؟

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *