برابوس آلتیمت ۱۲۵؛ نهایتِ یک اسمارت

برابوس آلتیمت ۱۲۵؛ نهایتِ یک اسمارت

دایملر شاید تصمیم به توقف مدل‌های بنزینی اسمارت فورتو و جایگزینی آنها با نمونه‌های الکتریکی، حداقل در امریکای شمالی گرفته باشد، امّا به لطف برابوس، هنوز هم امکان دریافت یک فورتوی ۱۲۳ اسب‌بخاری وجود خواهد داشت. این خودرو حتی مانند یک فراری ۴۵۸ ایتالیا صاحب یک سری خروجی سه‌گانه اگزوز از جنس فولاد ضدّ زنگ شده است.

brabus-125

brabus-02

«آلتیمت ۱۲۵» یک سری محدود از ۱۲۵ دستگاه اسمارت است که به ترتیب شماره‌گذاری شده و در هر دو فرمت کوپه و کابریولت ارائه می‌شوند. شروع قیمت مدل‌های کوپه و کابریولت، به ترتیب ۴۹۹۸۰ و ۵۲۸۰۰ یورو یا ۵۲۸۳۶ و ۵۵۸۱۷ دلار است. یک کیت بدنه عریض کامل، همراه با یک دیفیوزر که امکان استفاده از چرخ‌های ۱۸ اینچی فوق‌سبک را فراهم می‌کند، ارتفاع کمتر برای سیستم تعلیق و عرض بیشتر بدنه، از جمله مواردی هستند که برابوس به نسل جدید اسمارت فورتو اضافه کرده است.

brabus-04

brabus-05

brabus-14

brabus-11

brabus-07

brabus-06

brabus-03

همان‌طور که انتظار می‌رود، این تیونر پرآوازه آلمانی از رنگ‌هایی استفاده می‌کند که کمتر در بدنه یک «اسمارت» به چشم دیده شده‌اند. درون کابین نیز داستان به همین منوال است. همه چیز در پوششی از چرم نرم و انعطاف‌پذیر پوشیده شده و طرح دوخت لانه ‌زنبوری در صندلی‌ها خودنمایی می‌کند. جزئیات دیگر، از جمله ابزارهای شمارنده دور موتور و ساعت موجود در بالای داشبورد، حاشیه هواکش‌ها، قاب مجموعه ابزارها، کنترل‌های راهنما و برف‌پاک‌کن و دستگیره درها، همگی از رنگ خودرو تبعیت می‌کنند؛ چرا که این «نهایتِ یک اسمارت» است.

brabus-09

آخرین «موشک شهری» برابوس، در عین حال از وجود پدال‌های از جنس فولاد ضدّ زنگ، دسته دنده و ترمز دستی آلومینیومی بهره می‌برد. به‌علاوه در هر رنگی که بخواهید، می‌توانید از یک سقف نرم استفاده کنید.

brabus-08

brabus-10

brabus-13

brabus-12

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *