بازتعریف تجمل توسط مرسدس-مایباخ ۸۵۰ لندولت ۲۰۲۰

بازتعریف تجمل توسط مرسدس-مایباخ ۸۵۰ لندولت ۲۰۲۰

مرسدس-مایباخ G650 لندولت نسخه‌ی رؤیایی مرسدس G واگن برای دوستداران این خودرو است اما این تنها شروعی برای برند مرسدس-مایباخ به شمار می‌رود. هنرمند معروف Jan Peisert رندری جدید از سدان طویل و لوکس مرسدس-مایباخ را به تصویر کشیده است. او این خودرو را مرسدس-مایباخ ۸۵۰ لندولت می‌نامد و در شکل‌دهی آن از طراحی کانسپت برجسته‌ی مایباخ ۶ و مرسدس-مایباخ S600 فعلی الهام گرفته شده است.

2020-mercedes-maybach-850-landaulet-rendering

این دو خودرو با هم ترکیب شده‌اند تا کانسپتی با نمای اورهنگ طویل در جلو و عقب و فرمی ظریفی که به خوبی گویای ارزش مایباخ است را به وجود آورند.

2020-mercedes-maybach-850-landaulet-rendering-2

۸۵۰ لندولت دارای جلوپنجره‌ی شیکی است که ما را به یاد مایباخ ۶ کانسپت می‌اندازد. جزئیات کرومی عمودی به همراه لوگوی مایباخ حالتی جذاب را به وجود آورده و در حالت خودران یا نرمال شکل خاصی به خودرو می‌بخشند. دوربین‌های دید عقب نیز جایگزین آینه‌های استاندارد شده‌اند تا خودرو شکل آئرودینامیکی بهتری داشته باشد. چراغ‌های LED جلو نیز ظاهری گیراتر ایجاد کرده‌اند.

2020-mercedes-maybach-850-landaulet-rendering-01

این کانسپت از فاصله‌ی بیشتر بین محورها نسبت به S600 کنونی برخوردار بوده و بنابراین کابین جادارتری دارد. یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر در جلو و دو پیشرانه الکتریکی در عقب مجموع قدرت ۸۵۰ اسب بخاری را تولید می‌کنند. از همین‌جا می‌توان به علت نام‌گذاری خودرو اشاره کرد. ۸۵۰ لندولت نیز همانند کانسپت مایباخ ۶ محدوده‌ی حرکتی حدود ۳۲۰ کیلومتری دارد.

Mercedes-Benz vision Maybach 6 concept 2016
Mercedes-Benz vision Maybach 6 concept 2016
Mercedes-Maybach S600 2016-
Mercedes-Maybach S600 2016-

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *